Yağ tutucu çekme ve temizleme

Hayvansal ve bitkisel yağların sık olarak kullanıldığı ticari ve endüstriyel tesislerde atık yağların kanalizasyon sistemine geçişini engelleyen haznelere yağ tutucu denir. Bu yağ tutucu hazneleri, yağları sudan ayırarak, kanalizasyonda atık yağların birikerek tıkanmasına engel olmak için belirli bir bölmede tutar.  

Çok geniş bir kullanım alanı olan yağ tutucular, Restoranlar, Oteller, Yemekhaneler, AVM’ler, Mezbahalar, Yağ üretim fabrikaları gibi birçok yerde kullanılarak, şehir ve drenaj sistemine yağların ulaşımını engeller. 

Yağ tutucu haznede birikmiş olan atık yağların çevre ve insan sağlığı göz önüne alınarak temizlenmesi gerekmektedir. Periyodik olarak yapılması gereken bu yağ tutucu temizliğinde, birikmiş atık yağlar, özenle temizlenmektedir.

Antalya Güven vidanjör olarak, profesyonel ekibimizle, yağ tutucu temizliğini yapmaktayız ve yağ tutucu haznesini tekrar kullanıma uygun hale getiriyoruz. Kullandığımız özel temizlik maddelerinde, insan sağlığını tehdit eden bir madde kullanmamaktayız.

Antalya Güven vidanjör olarak, haftalık, aylık, yıllık belli periyodik yağ tutucu temizliği ve genel bakımlarınızı yapıyoruz. 

Yağ tutucu çekme, Yağ tutucu temizleme