Foseptik temizleme

Antalya foseptik temizleme firması güven Vidanjör son teknoloji ekipmanları ve deneyimli, konusunda uzman personeliyle Antalya foseptik temizleme işlemlerini  ekonomik bir şekilde yapmaktadır.

Antalya Foseptik Temizleme, Antalya Foseptik Çekme

Foseptik ya da lağım çukuru, kanalizasyon sisteminin bulunmadığı yerlerde pis suların atıkların (tuvalet, lavabo) giderlerinin sağlık koşullarına uygun olarak yer altında inşa edilmiş olan belirli bir süre toplandığı yerlere denir.
 
Foseptik Temizleme
Kapasaitesine bağlı olarak zamanla foseptik cukurları dolar ve boşaltılması gerekir. Bu gibi durumlarda vidanjör aracıyla foseptik kuyu temizliği yapılması gerekir. Foseptik çukurları dolmaya başladığında Güven vidanjör olarak depolanan atıkları vidanjör yardımıyla boşaltıyoruz. 

Foseptik çukurları dolduğunda temizlenmesi önemlidir. Çünkü pis olan atıklar ve tuvalet atıkları çevreye zarar vereceği gibi sağlığı da olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden foseptik kuyu temizliği önemli bir konudur. 

Foseptik temizleme işlemi için vidanjörlerimiz ile dibe çökmüş atıkları pompalar yardımı ile çekim yapıyourz. 

Ayrıca, çok fazla yağmur yağdığı zamanlarda da taşma gibi problemler ortaya çıkacaktır. Kış aylarında karlar eridiğinde foseptik çukuru aynı şekilde taşma yapabilir.