Kanal açma

Antalya ve Antalya' nın tüm ilçelerinde kanal açma hizmeti veren firmamız son teknolojik cihazlar, uzman personeli ve teknik altyapı ile kameralı robotla yardımıyla problemi hızlı bir şekilde çevreye zarar vermeden kırmadan dökmeden çözmektedir.

Günümüzde kanallar birçok nedenden dolayı tıkanmaktadır. Apartmanlarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletlere veya giderlere yabancı maddeler atmaları kanal tıkanıklıklarının başlıca sebebidir. Evlerde ve işletmelerde kullanılan ve lavabo kanalına karışan yağlar ile yemek artıkları ise bu kanalların tıkanmasında en önemli etkendir. 

Bu gibi durumlar nedeniyle oluşan tıkanıklıklar daha büyük tahribatlara sebep olmadan önce profesyonel bir hizmet alınmalı ve  giderlerinin temizlenmesi sağlanmalıdır.

Kanalizasyon tıkanmalarında ilk önce tıkanıklığın kaynağını tespit eedilir. Kanalın tıkanmasına sebep olan sorun tespit edildiğinde doğru yöntem ve teknik kullanılarak kanal açma işlemi yapılmalıdır. Kanal açılması sağlamak için çok farklı araçlar kullanılabilir. Sorunun tespiti için gerekirse kameralı robot cihazlar kullanılır.