Kanal Görüntüleme

Kanalizasyonlardaki gerçekleşen tıkanıklıkların, problemlerin tespiti ve gereken onarımlarının yapılması için kanal görüntüleme işlemi yapılmaktadır. Gelişmiş teknolojiye sahip robotlarımız sayesinde kanal görüntüleme işlemi yapmaktayız. Her boyuttaki kanal ve boru hatlarının görüntülemesini, uzman ekibimizle birlikte  profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Yanlış kullanıma bağlı olarak zamanla gider borularında ve kanallarda sıkışma ve tıkanma gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Tıkanıklık veya benzer durumlarda, kanalın nasıl durumda olduğunu anlamak için yapılan bir işlemdir.

Gider borularını tıkayan taş, tuğla ve inşaat atıklarını tespit edebilmek veya gider borularındaki çatlak, hasar ve kırılmalar, kanal görüntüleme işlemi esnasında anlaşılabilmektedir. Hasar tespiti yapıldıktan sonra onarım çalışmasına başlanır. Kırıp dökmeden, etrafa bir zarar verilmeden onarım bitirilir.
 
Benzer şekilde kanalizasyon açma, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, logar tıkanıklığı gibi problemlerde, sorunun tespiti için kanal görüntüleme yapmaktayız.

Kanal Görüntüleme yapılırken robot cihazlar ve kameralardan faydalanılmaktadır. Bunlar sayesinde kanal bütünüyle görüntülenmektedir.

Antalya Kanal Görüntüleme