Logar Temizleme

Logar tıkanıklığı açma, logar temizliği için firmamızdan destek alabilirsiniz. Antalya Güven Vidanjör olarak tıkalı olan logarlarda, sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, kameralı cihazları ile görüntüler, tespit edilen sorun neticesinde, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kırma dökme olmadan açmaktadayız.

Logarlar, binalarda veya işyerlerinde kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır.

Poşetler, çocuk bezleri, tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, pedler, plastik sert cisimler gibi yabancı maddelerin tuvalete atılmamasından dolayı, moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması veya logar’ın içe çökmesinden dolayı tıkanır.
 
Logar yeri belli değilse, özel dedektörlerimiz sayesinde logarların yerini buluyoruz. Bina veya işyerlerinizin önlerinde kaç adet logar varsa hepsini tek tek bulmaktadıyız.

Logarın içinden gelen kötü kokuları gidermek için logar yıkama da gerekli olabilmektedir. Logar temizliği hizmetimizde logarlardan gelen kötü kokuların önlenmesini için logar yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Antalya ​Logar Temizleme