Logar Tıkanıklığı Açma

Vidanjör firması olarak yılların tecrübesiyle logar açma işlemini kendi bünyesinde barındırdığı deneyimli personellere yapıyoruz.

Logar borusunun yeri bilinmiyorsa da son teknoloji detektörlerimiz ile logar yeri tespiti yaparak tıkalı logar açıyoruz.

Logar açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazlarımız ile gerekli kontroller yapıyoruz. Tıkanıklığa yol açan soruna göre gerekli cihazı kullanmaktayız. Sonrasında ise kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yaparak tıkanıklığın tamamen açıldığından emin olduktan sonra teslim etmekteyiz.
 
Firmamız kanalizasyon açma, logar açma gibi işlemlerini kendi bünyesindeki personellerine yaptırmaktadır.  

Firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojik cihazlar ile tıkanıklık açma, logar tıkanıklığı açma gibi sorunlar karşısında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Logarların belirli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılmaması durumunda logar tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Logarlar kanalizasyon sistemleri arasında bağlantı görevi görür.  

Logar tıkanıklığı açma 
Logar Tıkanıklığı açma hizmetini kırma ya da delme işlemleri olmadan yapmaktayız. Yeni ve teknolojik cihazlarımız sayesinde düşük maliyetle yapmaktayız.

Logar tıkanıklığı tespit edilmesi ve logar tıkanıklığı giderilmesi tecrübeli uzman ekiplerimiz ve teknolojik altyapı ile kameralı robotlar yardımıyla yapılmaktadır.